HAKIMIZDA
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-18.0.9,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
 

HAKIMIZDA

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

 Bilgi ve tecrübe ışığında sizlere profesyonel anlamda yardımcı olmak ve sektörde üretimimize katma değer sağlamak arzusundayız.

Demireğen İnşaat  modern yapıların vazgeçilmez dekoru haline gelen ve gün geçtikçe tercih sebebi artan doğal malzeme olan granit ile döşeme ve duvar kaplama montaj işlerinde hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne büyük işlere imza atmayı ve yaptıklarını kaliteye dönüştürmeyi hedeflemiştir. Bu kısa süre içerisinde yurtiçi büyük projelerinde başarı sağlayıp, çalışmalarını belirli bir kalite standardı içerisinde devam ettirmek ve geliştirmek için kendi kalite kültürünü oluşturmuş bulunmaktadır. Kurulmuş olan kalite sisteminde Demireğen İnşaat  çalışanlarının ilk yapıldığında ve her yapıldığında hatasız iş üretebilmelerini sağlayan, kalite sisteminden beklenen verimlilik artışını yönetimin ve çalışanların tam katılımı ile sürekli iyileşme ve gelişimine odaklayan bir yönetim felsefesi vardır.

Tamlanmış Proje0%
ÜRÜN KALİTESİ0%
İHARACAT0%
GÜVEN0%

NE YAPARIZ

Şu ana kadar gerek Türkiye’ de gerekse de yurt dışında olmak üzere pek çok güzel ve zarif binanın doğal, dayanıklı ve estetik malzemelerle kaplama işini üstlendik. İmzaladığımız sözleşmelerinin hepsini başarıyla ve hiçbir gecikme olmadan tamamladık.

Son sistem ekipman ve makinalar

Doğadan çıkardığımız mermerleri son teknolojiyi kullanarak, doğaya zarar vermeden üretim yapıyoruz.

Deneyimli Ekip

Alanında uzman ekibimizin özverili çalışmaları neticesinde kaliteden ödün vermiyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Sürdürülebilir başarılar için müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

İharacatta Biz

Demireğen İnşaat, doğal taşın uluslararası pazarlarda ihracatının ülkemizin ekonomisine yaptığı katkıları göz önüne alarak ve en kaliteli üretimi yaparak sektöründe ihracatın liderlerindendir.

100% Mermer Kalitemiz

Uluslararası yüksek kalite standartlarında, Türkiye’de üretim yapılmaktadır. Demireğen İnşaat olarak daima birinci sınıf doğallıktan yanayız.

Neden Biz

Her türlü mermer çeşitlerini istenilen ölçü ve ebatlarda işleyen fabrikamızda, müşterilerimizin özel istekleri de yerine getirilmektedir.

SİZE ÖZEL TEKLİFLERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN İLETİŞİME GEÇİN.